Internetový obchod přírodních šperků | ZdenaZingopi

Vážení a milí zákazníci, v případě zájmu o osobní návštěvu mého ateliéru, prosím, volejte dopředu na číslo +420 721 350 177 pro domluvení schůzky. Velice vám děkuji!

Vítejte v mé internetové prodejní galerii Zdena Zingopi

fe_common.empty_cart

product product
Citrín Achát
2200 Kč

Citrín vnáší klid do našeho každodenního života, plného zvratů a spěchu. Dodává nám pocit zdraví, svěžesti a bezpečí. Citrín patří k mým oblíbeným polodrahokamúm a měla jsem radost, že jsem citrín mohla propojit se surovým achátem mořské barvy. Kameny jsem rozdělila drobným hematitem zlatávé barvy.

product product
Onyx Perla jižních moří
1500 Kč

Onyx je kamenem ochrany, sebedůvěry a síly. Vlastnosti a účinky onyxu: Dodává sílu, ochraňuje před negativitou mířenou proti vám a neštěstím. Pohrála jsem si s kombinácí černé barvy a mezi surové onyxové kameny jsem přidala kulatou žlutou perlu jížních moří. Kameny jsem rozdělila zlatavým hematitem.

product product
Onyx Akvamarín
13000 Kč

Akvamarín je kámen mystiků a hledání čistého srdce. Onyx se považuje za velmi silný magický kámen. Spojuje vnitřní svět s vnějším a tím zvyšuje naši odolnost. Posiluje naši intuici, usnadňuje přístup do našeho podvědomí..... Několik hodin jsem si pohrávala jak s akvamarínem tak onyem a vznikl tento náramek větších tvarů.

product product
Říční perla
2500 Kč

Zvláštní technikou jsem utvořila náramek z říčních perel různých barev, různých tvarů a velikostí. Náramek působí zdobným barokním dojmem.

product product
Korál Lápis
2000 Kč

Korál pomáhá navodit vnitřní klid, dodává sílů k dosahování stanovených cílů, zvyšuje instuici a představivost. Propojila jsem mořský korál různých tvarů s lápisem lazuli a výsledkem je náramek pestrých barev.

product product
Růžová říční perla
2200 Kč

Říční perla je považovaná za symbol ženské krásy. Tento náramek jsem vytvořila z růžových říčních perel a perličky rozdělila drobným stříbrným hematitem, který je obzvláštní. Myslím, že perly patří do každodenního života a jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost v životě.

product product
Oranžová bílá říční perla
2500 Kč

Perly mají od pradávna magický význam. Odráží krásu ženy, pomáhají nalézt duševní rovnováhu, pokoru, značí podstatu ženy. Přivolávají štěstí a zdraví, chrání před negativní energií. Značí čistotu, vyrovnanost a štědrost. Vytvořila jsem náramek z říčních perel, kde jsem se odvážila prokombinovat oranžové říční perly s bílými. Domnívám se, že perly potěší každou ženu.

product product
Tahitská perla Spinel
5000 Kč

Propojení polodrahokamu spinelu a tahitských perel. Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Ozdobila jsem trojřadý spinelový náramek s tahitskými perlami. Tyto náramky vytvářím i v jednotném tvaru.

product product
Perly
2500 Kč
product product
Perly
2500 Kč

Náramek z říčních perel, kombinace větších říčních perel s drobnějšími. Perly miluji a těší mne s nimi tvořit a pohrávat si s nimi.

product product
Růženino akvamaríno
900 Kč

Kombinace kulatého růženinu ozdobeného zeleným achátem nepravidelného tvaru. Růženín je rozdělěný drobným hematitem. Pohrála jsem si s kameny barvami a vznikl tento náramek. Pro mne je vždy velkým potěšením příjdou-li ke mne kameny takové kvality a barev.

product product
Tyrkys perla
900 Kč

Tyrkysovo perlový náramek. Tyrkys je jemně žíhaný černým odstínem a doplněný o bílou říční perlu. Určitě tyrkys patří k nejoblíbenějším kamenům mých zakazníc.

product product
Korál Perla říční
900 Kč

Tento náramek jsem vytvořila z podlouhlého korálu a kameny jsem rozdělila menšími říčními perličkami.